- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 5063700110 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5063700110 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Kelsey-Hayes |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 134mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| Aukštis [mm] | 39,9mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Prekės kodas | 5063700110 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Kelsey-Hayes |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 134mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| Aukštis [mm] | 39,9mm |
| Storis [mm] | 17mm |