- Prekių katalogas
- Degalų tiekimo sistema
- Kuro filtras
Kuro filtras
| Prekės kodas | 152071760676 |
| Gamintojų leidimas | MAGNETI MARELLI |
| Kategorija | Degalų tiekimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 152071760676 |
| Gamintojų leidimas | MAGNETI MARELLI |
| Aukštis [mm] | 162mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Vidinis sriegis [mm] | 8mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 8mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Prekės kodas | 152071760676 |
| Gamintojų leidimas | MAGNETI MARELLI |
| Aukštis [mm] | 162mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Vidinis sriegis [mm] | 8mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 8mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |