- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, bagažinė
Dujinė spyruoklė, bagažinė
| Prekės kodas | 1181208100 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1181208100 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Bendras ilgis [mm] | 533mm |
| Eiga [mm] | 195mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 410N |
| Durų skaičius | 5 |
| Prekės kodas | 1181208100 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Bendras ilgis [mm] | 533mm |
| Eiga [mm] | 195mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 410N |
| Durų skaičius | 5 |