- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
| Prekės kodas | 30 10 0923 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 30 10 0923 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 30mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Storis [mm] | 35mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 39,9mm |
| Medžiaga | Guma |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 30 10 0923 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 30mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Storis [mm] | 35mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 39,9mm |
| Medžiaga | Guma |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |