- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 1163604910 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1163604910 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Lucas |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 119mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Aukštis [mm] | 69,5mm |
| Storis [mm] | 19,6mm |
| Prekės kodas | 1163604910 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Lucas |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 119mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Aukštis [mm] | 69,5mm |
| Storis [mm] | 19,6mm |