- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 09119 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 09119 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Priekinė ašis / Vidinis |
| Storis [mm] | 46mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 47mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Prekės kodas | 09119 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Priekinė ašis / Vidinis |
| Storis [mm] | 46mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 47mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 21mm |