- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 55 92 6862 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 55 92 6862 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 55 92 6863 |
| Plotis [mm] | 142mm |
| Storis [mm] | 55mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Prekės kodas | 55 92 6862 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 55 92 6863 |
| Plotis [mm] | 142mm |
| Storis [mm] | 55mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Išor. |