- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | TA1915 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TA1915 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Kūgio dydis [mm] | 13,3mm |
| Porinis gaminio numeris | TA1914 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 120mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Aukštis [mm] | 80mm |
| Prekės kodas | TA1915 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Kūgio dydis [mm] | 13,3mm |
| Porinis gaminio numeris | TA1914 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 120mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Aukštis [mm] | 80mm |