- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 110102110 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 110102110 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Aukštis [mm] | 42mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | 110102110 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Aukštis [mm] | 42mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |