- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 190021510 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 190021510 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Radialinio veleno sandariklio konstrukcija | ASL |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Išorinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Aukštis [mm] | 6mm |
| Prekės kodas | 190021510 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Radialinio veleno sandariklio konstrukcija | ASL |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Išorinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Aukštis [mm] | 6mm |