- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 10 93 8631 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10 93 8631 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 184mm |
| Storis [mm] | 88mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su fiksuojančiomis veržlėmis |
| Prekės kodas | 10 93 8631 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 184mm |
| Storis [mm] | 88mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Išorinio sriegio matmuo | M14 x 1,5 |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su fiksuojančiomis veržlėmis |