- Prekių katalogas
- Variklio uždegimas/paskirstymas
- Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
Veleno sandariklis, skirstomasis velenas
| Prekės kodas | 20015464B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Variklio uždegimas/paskirstymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20015464B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Aukštis [mm] | 10mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 20015464B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Aukštis [mm] | 10mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |