- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių diskas
Stabdžių diskas
| Prekės kodas | F1033P |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | F1033P |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 16mm |
| Minimalus storis [mm] | 13mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 284mm |
| Angų skaičius | 10 |
| Aukštis [mm] | 41,7mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 106,9mm |
| Prekės kodas | F1033P |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 16mm |
| Minimalus storis [mm] | 13mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 284mm |
| Angų skaičius | 10 |
| Aukštis [mm] | 41,7mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 106,9mm |