- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P905 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P905 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Plotis [mm] | 69mm |
| Aukštis [mm] | 72mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Storis [mm] | 16mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 05P905 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Plotis [mm] | 69mm |
| Aukštis [mm] | 72mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Storis [mm] | 16mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |