- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P487 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P487 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu nusidėvėjimo jutikliu |
| Stabdžių sistema | BENDIX |
| Storis [mm] | 17mm |
| Aukštis [mm] | 60,5mm |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 150mm |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 365mm |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 4vienai ašiai |
| Plotis [mm] | 130,9mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 05P487 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu nusidėvėjimo jutikliu |
| Stabdžių sistema | BENDIX |
| Storis [mm] | 17mm |
| Aukštis [mm] | 60,5mm |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 150mm |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 365mm |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 4vienai ašiai |
| Plotis [mm] | 130,9mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |