- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 19036358B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 19036358B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su junge |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su montavimo įvore |
| Aukštis [mm] | 15mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 142mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 168mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 80mm |
| Medžiaga | TFE (tetrafluoetilenas)/ACM (poliakrilatai)/flysas |
| Prekės kodas | 19036358B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su junge |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su montavimo įvore |
| Aukštis [mm] | 15mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 142mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 168mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 80mm |
| Medžiaga | TFE (tetrafluoetilenas)/ACM (poliakrilatai)/flysas |