- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 20 94 9048 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20 94 9048 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 56mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 66mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Prekės kodas | 20 94 9048 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 56mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 66mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |