- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 3163700510 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 3163700510 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Citroen |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 73mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| Aukštis [mm] | 70,5mm |
| Storis [mm] | 15,4mm |
| Prekės kodas | 3163700510 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Citroen |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 73mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| Aukštis [mm] | 70,5mm |
| Storis [mm] | 15,4mm |