- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Gofruotoji membrana, vairavimas
Gofruotoji membrana, vairavimas
| Prekės kodas | 30 80 0068 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 30 80 0068 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 186mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 15mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 50mm |
| Medžiaga | Termoplastas |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Aukštis [mm] | 186mm |
| Prekės kodas | 30 80 0068 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 186mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 15mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 50mm |
| Medžiaga | Termoplastas |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Aukštis [mm] | 186mm |