- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Atraminis buferis, pakaba
Atraminis buferis, pakaba
| Prekės kodas | 40926929 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 40926929 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 120mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 79mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 114mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Prekės kodas | 40926929 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 120mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 79mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 114mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |