- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių diskas
Stabdžių diskas
| Prekės kodas | R1009PCA |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R1009PCA |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Išorinis skersmuo [mm] | 274mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 11mm |
| Aukštis [mm] | 82,2mm |
| Užveržimo sukimo momentas [Nm] | 175Nm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato guolio komplektu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Minimalus storis [mm] | 9,5mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 25mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 44 |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | R1009PCA |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Išorinis skersmuo [mm] | 274mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 11mm |
| Aukštis [mm] | 82,2mm |
| Užveržimo sukimo momentas [Nm] | 175Nm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato guolio komplektu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Minimalus storis [mm] | 9,5mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 25mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 44 |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |