- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 10 93 0295 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10 93 0295 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 75mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 59mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | 10 93 0295 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 75mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 59mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |