- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Montavimo komplektas, valdymo svirtis
Montavimo komplektas, valdymo svirtis
| Prekės kodas | 49701 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 49701 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 23mm |
| Kokybė / klasė | 8.8 |
| Veržliarakčio dydis | 16 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 110mm |
| Prekės kodas | 49701 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 23mm |
| Kokybė / klasė | 8.8 |
| Veržliarakčio dydis | 16 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 110mm |