- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB1570 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB1570 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Sumitomo |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Plotis [mm] | 79mm |
| Aukštis [mm] | 58,9mm |
| Storis [mm] | 14,7mm |
| WVA numeris | 23593 |
| WVA numeris | 23594 |
| WVA numeris | 23595 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Svoris [kg] | 0,933kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,6cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | FDB1570 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Sumitomo |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Plotis [mm] | 79mm |
| Aukštis [mm] | 58,9mm |
| Storis [mm] | 14,7mm |
| WVA numeris | 23593 |
| WVA numeris | 23594 |
| WVA numeris | 23595 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Svoris [kg] | 0,933kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,6cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |