- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 60 92 2825 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 60 92 2825 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 50mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 60 92 2825 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 50mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |