- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | 30 79 0003 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 30 79 0003 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 57mm |
| Storis [mm] | 38mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15,5mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M8 x 1,25 |
| Sriegio ilgis [mm] | 14mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 30 79 0003 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 57mm |
| Storis [mm] | 38mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15,5mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M8 x 1,25 |
| Sriegio ilgis [mm] | 14mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |