- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 20 94 0497 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20 94 0497 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 70mm |
| Ilgis [mm] | 80mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Prekės kodas | 20 94 0497 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 70mm |
| Ilgis [mm] | 80mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |