- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB880 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB880 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | TRW |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 110mm |
| Aukštis [mm] | 66mm |
| Storis [mm] | 18mm |
| WVA numeris | 20236 |
| WVA numeris | 20238 |
| WVA numeris | 20247 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Svoris [kg] | 1,3kg |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,8cm |
| Srieginių varžtų skaičius | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FDB880 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | TRW |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 110mm |
| Aukštis [mm] | 66mm |
| Storis [mm] | 18mm |
| WVA numeris | 20236 |
| WVA numeris | 20238 |
| WVA numeris | 20247 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Svoris [kg] | 1,3kg |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,8cm |
| Srieginių varžtų skaičius | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |