- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB732 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB732 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 140mm |
| Aukštis [mm] | 59mm |
| Aukštis 1 [mm] | 49mm |
| Storis [mm] | 16,5mm |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI211 |
| WVA numeris | 20547 |
| WVA numeris | 21311 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,33kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 16,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,35cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FDB732 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 140mm |
| Aukštis [mm] | 59mm |
| Aukštis 1 [mm] | 49mm |
| Storis [mm] | 16,5mm |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI211 |
| WVA numeris | 20547 |
| WVA numeris | 21311 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,33kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 16,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,35cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |