- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB621 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB621 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Akebono |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Plotis [mm] | 89mm |
| Aukštis [mm] | 39mm |
| Storis [mm] | 12,8mm |
| WVA numeris | 21312 |
| WVA numeris | 21313 |
| WVA numeris | 21314 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Svoris [kg] | 0,5kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,6cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | FDB621 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Akebono |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Plotis [mm] | 89mm |
| Aukštis [mm] | 39mm |
| Storis [mm] | 12,8mm |
| WVA numeris | 21312 |
| WVA numeris | 21313 |
| WVA numeris | 21314 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Svoris [kg] | 0,5kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13,4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,6cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |