- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB617 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB617 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Bendix |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Plotis [mm] | 131mm |
| Aukštis [mm] | 58mm |
| Storis [mm] | 19mm |
| WVA numeris | 21171 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,28kg |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 10cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,4cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FDB617 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Bendix |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Plotis [mm] | 131mm |
| Aukštis [mm] | 58mm |
| Storis [mm] | 19mm |
| WVA numeris | 21171 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,28kg |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 10cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,4cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |