- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB173 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB173 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | GM |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Plotis [mm] | 100mm |
| Aukštis [mm] | 59mm |
| Storis [mm] | 15,9mm |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI211 |
| WVA numeris | 20939 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,3kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 10,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,4cm |
| Kakliukų skaičius | 4 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FDB173 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | GM |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Plotis [mm] | 100mm |
| Aukštis [mm] | 59mm |
| Storis [mm] | 15,9mm |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI211 |
| WVA numeris | 20939 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,3kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 10,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,4cm |
| Kakliukų skaičius | 4 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |