- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB1673 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB1673 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 122mm |
| Aukštis [mm] | 58,2mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI275 |
| WVA numeris | 21282 |
| WVA numeris | 23447 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,3kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,8cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | FDB1673 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 122mm |
| Aukštis [mm] | 58,2mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI275 |
| WVA numeris | 21282 |
| WVA numeris | 23447 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,3kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9,6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,8cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |