- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB1626 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB1626 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Brembo |
| Stabdymo įrenginys | Išskyrus anglies pluošto-keraminį stabdžių diską |
| Stabdymo įrenginys | Tik kartu su plieniniais stabdžių diskais |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Plotis [mm] | 190,3mm |
| Aukštis [mm] | 106,2mm |
| Storis [mm] | 16,3mm |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI273 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI339 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI394 |
| WVA numeris | 23693 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 4kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,066cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,192cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,636cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FDB1626 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Brembo |
| Stabdymo įrenginys | Išskyrus anglies pluošto-keraminį stabdžių diską |
| Stabdymo įrenginys | Tik kartu su plieniniais stabdžių diskais |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Plotis [mm] | 190,3mm |
| Aukštis [mm] | 106,2mm |
| Storis [mm] | 16,3mm |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI273 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI339 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI394 |
| WVA numeris | 23693 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 4kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,066cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,192cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,636cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |