- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB1410 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB1410 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Bosch |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 4vienai ašiai |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 149mm |
| Aukštis [mm] | 49,5mm |
| Storis [mm] | 17,2mm |
| WVA numeris | 23276 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Svoris [kg] | 1,46kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,8cm |
| Srieginių varžtų skaičius | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FDB1410 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Bosch |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 4vienai ašiai |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 149mm |
| Aukštis [mm] | 49,5mm |
| Storis [mm] | 17,2mm |
| WVA numeris | 23276 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Svoris [kg] | 1,46kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,8cm |
| Srieginių varžtų skaičius | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |