- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB1099 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB1099 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Kelsey-Hayes |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 134mm |
| Aukštis [mm] | 39,7mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| WVA numeris | 23561 |
| WVA numeris | 23562 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,08kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 14,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13,2cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,8cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | FDB1099 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | Kelsey-Hayes |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 134mm |
| Aukštis [mm] | 39,7mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| WVA numeris | 23561 |
| WVA numeris | 23562 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,08kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 14,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13,2cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4,8cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |