- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Kreipiantysis skriemulys, paskirstymo diržas
Kreipiantysis skriemulys, paskirstymo diržas
| Prekės kodas | 99 03 0073 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 99 03 0073 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ritinio atraminio paviršiaus plotis [mm] | 30mm |
| Plotis [mm] | 30mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 60mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 10mm |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Prekės kodas | 99 03 0073 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ritinio atraminio paviršiaus plotis [mm] | 30mm |
| Plotis [mm] | 30mm |
| Plotis [mm] | 40mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 60mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 10mm |
| Medžiaga | Plastmasė |