- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Pakabos statramsčio atraminis guolis
Pakabos statramsčio atraminis guolis
| Prekės kodas | 60540010 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 60540010 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 60 54 0011 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Aukštis [mm] | 20mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 100mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 184mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be rutulinio guolio |
| Prekės kodas | 60540010 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 60 54 0011 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Aukštis [mm] | 20mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 100mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 184mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be rutulinio guolio |