- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Pakabos statramsčio atraminis guolis
Pakabos statramsčio atraminis guolis
| Prekės kodas | 70 93 6614 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 70 93 6614 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Porinis gaminio numeris | 70 93 6615 |
| Ilgis [mm] | 140mm |
| Plotis [mm] | 150mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Aukštis 1 [mm] | 16mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Ilgis 4 [mm] | 70mm |
| Montavimo tipas | Antifrikcinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rutuliniu guoliu |
| Prekės kodas | 70 93 6614 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Porinis gaminio numeris | 70 93 6615 |
| Ilgis [mm] | 140mm |
| Plotis [mm] | 150mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Aukštis 1 [mm] | 16mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Ilgis 4 [mm] | 70mm |
| Montavimo tipas | Antifrikcinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rutuliniu guoliu |