- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 60 93 6121 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 60 93 6121 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 48mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 41mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 33mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 60 93 6121 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 48mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 41mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 33mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |