- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 50 92 2155 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 50 92 2155 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 67mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 44mm |
| Prekės kodas | 50 92 2155 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 67mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 44mm |