- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 50 92 2139 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 50 92 2139 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Ilgis [mm] | 149mm |
| Plotis [mm] | 18mm |
| Storis [mm] | 65mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 22mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 57mm |
| Prekės kodas | 50 92 2139 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Ilgis [mm] | 149mm |
| Plotis [mm] | 18mm |
| Storis [mm] | 65mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 22mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 57mm |