- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 50 92 2136 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 50 92 2136 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 69mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 50mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Prekės kodas | 50 92 2136 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 69mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 50mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |