- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 50 91 8495 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 50 91 8495 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Apatinis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 65mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 43mm |
| Prekės kodas | 50 91 8495 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Apatinis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 65mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 43mm |