- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 32 69 0005 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 32 69 0005 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 48mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 54,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 26mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Prekės kodas | 32 69 0005 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 48mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 54,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 26mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Vidinis |