- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
| Prekės kodas | 30927330 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 30927330 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 34mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 20,6mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Medžiaga | Guma |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Prekės kodas | 30927330 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 34mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 20,6mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Medžiaga | Guma |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Vidinis |