- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 33287 01 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 33287 01 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vidinis sriegis [mm] | M14X1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12X1,25mm |
| Ilgis [mm] | 240mm |
| Kūgio dydis [mm] | 19mm |
| Porinis gaminio numeris | 33286 01 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Prekės kodas | 33287 01 |
| Gamintojų leidimas | LEMFÖRDER |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vidinis sriegis [mm] | M14X1,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12X1,25mm |
| Ilgis [mm] | 240mm |
| Kūgio dydis [mm] | 19mm |
| Porinis gaminio numeris | 33286 01 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |