- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris
Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris
| Prekės kodas | 32 91 9294 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 32 91 9294 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 33mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M26 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 13mm |
| Kokybė / klasė | 5.8 |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Cinkuota |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 16mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be sandarinimo žiedo |
| Prekės kodas | 32 91 9294 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 33mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M26 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 13mm |
| Kokybė / klasė | 5.8 |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis šešioliktainis |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Cinkuota |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 16mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be sandarinimo žiedo |