- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
| Prekės kodas | 32 69 0002 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 32 69 0002 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 58,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 24mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 32 69 0002 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 58,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 24mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |