- Prekių katalogas
- Išmetamųjų dujų recirkuliacija
- Termostatas, vėsinimo ir išmetamųjų dujų recirkuliacija
Termostatas, vėsinimo ir išmetamųjų dujų recirkuliacija
| Prekės kodas | TE170 |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Kategorija | Išmetamųjų dujų recirkuliacija |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TE170 |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Pradinė temperatūra [°C] | 70°C |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be tarpiklio / sandariklio |
| Pakuotės plotis [cm] | 11,2cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 11,2cm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 12cm |
| Neto svoris [g] | 151g |
| Prekės kodas | TE170 |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Pradinė temperatūra [°C] | 70°C |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be tarpiklio / sandariklio |
| Pakuotės plotis [cm] | 11,2cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 11,2cm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 12cm |
| Neto svoris [g] | 151g |